Kursy w ferie

6 tygodni ferii - doświadczeni instruktorzy.

8 listopada 2022
Sezon 2022/2023

Nadchodzący sezon za niedługo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

7 sierpnia 2022
Narty - lekcje indywidualne - marzec

Ostatni dzwonek dla wszystkich, którzy chcieliby poduczyć się Jazdy na Nartach z nasza szkołą!
Podczas lekcji indywidualnych nasi Instruktorzy poświęcą Wam 100% swojej uwagi przez co nie będziecie musieli się martwić, że czegokolwiek nie zrozumiecie i coś Was ominie!

4 marca 2022
2. Akademia Białego Misia wciąż na Was czeka!

Jak wygląda szczęście? Spójrzcie tylko na naszych kursantów Akademii Białego Misia na stoku Koziniec!
Spraw, by Twoje dziecko również poczuło smykałkę do nart! Jesteśmy tylko 10 minut od Białki Tatrzańskiej.

2 lutego 2022
PROMOCJA Akademia poranna

Jeśli wolicie spędzić poranki z całą rodziną, zapiszcie swoje dzieci na AKADEMIĘ POPOŁUDNIOWĄ i skorzystajcie z SUPER PROMOCJI!⛷
ZAPISUJĄC 1 DZIECKO ZAPŁACICIE 650 ZŁ.

20 stycznia 2022
ZAPRASZAMY W SEZONIE 2023/2024 - SZKOLENIA DLA DZIECI, DOROSŁYCH. OFERTA JUŻ W SPRZEDAŻY