Ferie, ferie.

7 lutego 2023
To wspaniała 5-dniowa przygoda dla każdego dziecka od 4 do 14 roku życia, podczas której szkolimy młodych kursantów na mistrzów!
Przez cały feryjny turnus szkolimy codziennie przez 5 dni w godzinach 10:00-13:00 w grupach maksymalnie 8 osobowych.
Sprawdźcie również naszą AKADEMIĘ POPOŁUDNIOWĄ w godzinach 13:30-16:30 - teraz w nowej, niższej cenie.

Ferie zimowe

Zapraszamy jesteśmy codziennie

28 stycznia 2024
Lekcje snowboardu

Chwyć za deskę! Nie wiesz jak? ?
Zapisz się na lekcje w Szkole Koziniec!?

25 grudnia 2023
ZAPRASZAMY W SEZONIE 2023/2024 - SZKOLENIA DLA DZIECI, DOROSŁYCH. OFERTA JUŻ W SPRZEDAŻY