Jesteśmy już otwarci !

21 grudnia 2022

Akademia feryjna

Dziękujemy wszystkim uczestnikom II Kursu AKADEMII BIAŁEGO MISIA, który zakończył się dzisiaj!
Byliście przewspaniali, a my widzimy potencjał na MISTRZÓW STOKÓW w niejednym z Was ❤

28 stycznia 2023
Ferie - mamy śnieg !

My już wiemy, że to będzie to kolejny znakomity sezon AKADEMII BIAŁEGO MISIA!
Przekonajcie się i Wy! Zapiszcie swoje dzieciaki i pomóżcie im, by stały się mistrzami stoku.

13 stycznia 2023
ZAPRASZAMY W SEZONIE 2022/2023 - SZKOLENIA DLA DZIECI, DOROSŁYCH. OFERTA JUŻ W SPRZEDAŻY