Lekcje snowboardu

25 grudnia 2023
Przyjedź na nasz stok jako nowicjusz a wracaj pełen satysfakcji nowych doznań i umiejętności! Nasi instruktorzy podchodząc indywidualnie do każdego kursanta, poświęcają mu nie tylko 100% uwagi ale też poczucie bezpieczeństwa, którego u nas nie zabraknie.

Ferie zimowe

Zapraszamy jesteśmy codziennie

28 stycznia 2024
Kurs na święta

Nowy rok to nowe możliwości na rozwój Waszych dzieciaków! ?
Spędźcie zimę na Podhalu ? i zapiszcie najmłodszych na Kurs Sylwestrowy/Noworoczny Akademii Białego Misia!❄

4 grudnia 2023
ZAPRASZAMY W SEZONIE 2023/2024 - SZKOLENIA DLA DZIECI, DOROSŁYCH. OFERTA JUŻ W SPRZEDAŻY