Dziękujemy Wam

Kolejny sezon na stoku Koziniec podczas AKADEMII BIAŁEGO MISIA za nami!
Dziękujemy Wam za przecudowny czas podczas wszystkich zajęć! Mamy nadzieję, że będziecie kontynuowali treningi i staniecie się jeszcze większymi Mistrzami! Dla nas już nimi jesteście ?

13 marca 2023
Marcowa akademia

Już w przyszłym tygodniu.

21 lutego 2023
Ferie, ferie.

Zostało nam jedynie 5 OSTATNICH MIEJSC na Poranną Akademię Białego Misia na Stoku KOZINIEC w dniach 13.02-17.02!

7 lutego 2023
Ferie - mamy śnieg !

My już wiemy, że to będzie to kolejny znakomity sezon AKADEMII BIAŁEGO MISIA!
Przekonajcie się i Wy! Zapiszcie swoje dzieciaki i pomóżcie im, by stały się mistrzami stoku.

13 stycznia 2023
Jesteśmy już otwarci !

Pytacie co tam u nas na stoku Koziniec?
Ano szkolimy Was i Wasze dzieci całe dnie od świtu do samego zmierzchu!
Skorzystajcie z fantastycznej okazji i zapiszcie swoje dzieci do AKADEMII BIAŁEGO MISIA - jedynym w swoim rodzaju 5 dniowym kursie narciarskim dla dzieciaków do 14 roku życia.

21 grudnia 2022
Kurs na święta

Ostatnie miejsca na kurs świąteczny i sylwestrowy.

8 listopada 2022
ZAPRASZAMY W SEZONIE 2023/2024 - SZKOLENIA DLA DZIECI, DOROSŁYCH. OFERTA JUŻ W SPRZEDAŻY