Szkolenia 3 dniowe dorośli

2. Szkoła narciarska
  3. Szkolenia 3 dniowe dorośli

Sezon 2023/2024 r
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy nową formę szkoleń.
Zapisz swoje dziecko do Akademii Białego Misia,
a sam doskonal umiejętności na wszystkich trasach stacji Koziniec Ski.

CENA: 690 zł osoba    CENA PROMOCYJNA: 549 zł/osoba

Szkolenie obejmie 3 dni pod poniedziałku do środy , tak byś mógł kibicować najmłodszym w czwartek podczas zawodów,  piątek na uroczystym zakończeniu w naszej Akademii. Oferta skierowana dla osób dorosłych.
  • szkolenie w grupach od 3 do 6 osób,
  • na podobnym poziomie zaawansowania,
  • poniedziałek/wtorek/środa - od 10:00 do 13:00 - 3 h dziennie,
  • 15 minutowa przerwa podczas zajęć od 11:30 do 11:45 ,
  • zapewniamy wejścia poza kolejnością na wszystkie wyciągi stacji,
  • doświadczonego instruktora,
  • VIDEO-analizę podczas przerwy we wtorek każdego turnusu.
TERMINY w sezonie 2023/2024 r:

•
  • poziomy zaawansowania: grupa 0 - brak kontaktu z nartami, podstawowy - kilka lekcji, samodzielny wjazd wyciągiem, jazda łukami płużnymi średnio-zaawansowany - jazda skrętami ślizgowymi, stopniowe przechodzenie do jazdy na krawędziach,  zaawansowany doskonalenie techniki jazdy.

Kurs 3 dni - FORMULARZ ZAPISÓW 2023r

* - Wymagane

ZAPRASZAMY W SEZONIE 2023/2024 - SZKOLENIA DLA DZIECI, DOROSŁYCH. OFERTA JUŻ W SPRZEDAŻY