Ferie - mamy śnieg !

13 stycznia 2023
Akademia Białego Misia to profesjonalne szkolenie prowadzone przez instruktorów w małych grupach dla dzieci już od 4 roku życia!
Do dyspozycji na stoku dla kursowiczów mamy 2 taśmy dla dzieci, 3 orczyki oraz kolejkę krzesełkową - KURSANCI WCHODZĄ POZA KOLEJNOŚCIĄ

Akademia feryjna

Dziękujemy wszystkim uczestnikom II Kursu AKADEMII BIAŁEGO MISIA, który zakończył się dzisiaj!
Byliście przewspaniali, a my widzimy potencjał na MISTRZÓW STOKÓW w niejednym z Was ❤

28 stycznia 2023
Jesteśmy już otwarci !

Pytacie co tam u nas na stoku Koziniec?
Ano szkolimy Was i Wasze dzieci całe dnie od świtu do samego zmierzchu!
Skorzystajcie z fantastycznej okazji i zapiszcie swoje dzieci do AKADEMII BIAŁEGO MISIA - jedynym w swoim rodzaju 5 dniowym kursie narciarskim dla dzieciaków do 14 roku życia.

21 grudnia 2022
ZAPRASZAMY W SEZONIE 2022/2023 - SZKOLENIA DLA DZIECI, DOROSŁYCH. OFERTA JUŻ W SPRZEDAŻY